‘Loyaliteit van leden heeft ons
op de been gehouden’

Anytime Fitness maakte de eerste corona lockdown in maart 2020 in twee fases mee. Op vrijdagavond 13 maart moesten de clubs in België hun deuren sluiten, twee dagen later gebeurde hetzelfde in Nederland. En dus zat Petro Hameleers, franchisegever van Anytime Fitness in de Benelux, op de maandagochtend 16 maart met zijn team bijeen om de ontwikkelingen en gevolgen te analyseren. “Daaruit kwam naar voren dat liquiditeit een probleem zou kunnen worden als we langere tijd de deuren moesten sluiten. Het was voor ons dan ook geen optie om de lidmaatschapsbetalingen stop te zetten of op te schorten. Onze hoop was dat onze leden loyaal genoeg zouden zijn om hun lidmaatschap te blijven betalen. Dat bleek een juiste inschatting. De loyaliteit van onze leden heeft ons op de been gehouden.”

Lees hier verder

Petro Hameleers

Anytime Fitness

10

share